تخفیف برای کتاب‌های عاشورایی علمای صدر / امسال هم کتاب نذر کنیم

امسال هم نذر کنیم تا سخنان عاشورایی و مفاهیم مرتبط با حرکت امام حسین(ع) را به علاقه‌مندان شور و شعور حسینی در مراسم‌های عزاداری هدیه دهیم.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی موسسه فرهنگی تحقیقاتی امام موسی صدر، این نگاه متفاوت به نذری چند سالی است که بین گروه‌های مختلف به خصوص جوان‌ها رواج پیدا کرده است.

این شیوه نذر کتاب که از آن به نذر فرهنگی نیز یاد می‌شود، بیشتر از دیگر روزهای سال در ایام محرم رواج دارد تا فضایی متفاوت در کنار آیین‌های عزاداری برای تفکر و آگاهی و به تبع آن ایجاد حرکت‌های مثبت اجتماعی ایجاد کند.

موسسه امام موسی صدر نیز همانند ۳ سال گذشته با معرفی کتاب‌هایی از خاندان صدر و اختصاص تخفیف برای تهیه آنها در این نذر فرهنگی سهیم می‌شود. سفارش اینترنتی کتاب‌ها تا پایان دهه اول محرم شامل ۱۵ تا ۲۰ درصد تخفیف خواهد بود.

سفر شهادت

این کتاب جلد هفتم از مجموعه کتاب‌های در قلمرو اندیشه امام موسی صدر است که حاوی سخنرانی‌ها و پیام‌ها و مقالات امام موسی صدر درباره واقعه عاشوراست. امام صدر در این گفتارها به تبیین هدف امام از این حرکت و آسیب‌شناسی سوگواری و هدف از سوگواری‌ها پرداخته و گفته است که چرا به سوگ می‌نشینیم. کتاب ۲۶۴ صفحه دارد و با قیمت ۲۳۰۰۰ تومان عرضه شده که با تخفیف ۱۵ درصد قیمت آن ۱۹۵۵۰ است. (خرید بیش از ۲۰ نسخه از این کتاب شامل تخفیف ۲۰درصدی خواهد شد.)

سفر شهادت

امام شهادت
این کتاب شامل سخنرانی امام صدر در هم‌اندیشی ادبیات بیروت به سال ۱۹۷۴ میلادی است. این سخنرانی به تحلیل مفهوم امامت و ارتباط آن با شهادت و حرکت امام حسین در واقعه عاشورا می‌پردازد. کتاب ۴۷ صفحه دارد و قیمت آن ۶۰۰۰ تومان است که با تخفیف ۱۵ درصد قیمت آن ۵۱۰۰ می‌شود. (خرید بیش از ۲۰ نسخه از این کتاب شامل تخفیف ۲۰درصدی خواهد شد.)

امامِ شهادت

زینب شکوه شکیبایی

این کتاب کوچک دربردارنده دو سخنرانی امام موسی صدر درباره نقش حضرت زینب در قیام امام حسین است. کتاب ۳۸ صفحه دارد و با قیمت ۱۵۰۰ تومان عرضه شده است.

زینب، شکوه شکیبایی

یاری زینب(س)

این جزوه کوچک شامل سخنرانی امام موسی صدر در باشگاه فرهنگی امام صادق(ع) لبنان درباره حضرت زینب(س) است. جزوه در ۲۳ صفحه و با قیمت ۱۰۰۰ تومان عرضه شده است.

یاری زینب (س)

پیشوای شهیدان

این کتاب مجموعه نوشته‌های آیت الله سید رضا صدر درباره امام حسین (ع) و واقعه عاشورا است. قیمت این کتاب ۴۴۴ صفحه‌ای، ۱۶۰۰۰ تومان است که با تخفیف ۱۵درصد، ۱۳۶۰۰ تومان می‌شود.

پیشوای شهیدان

بانوی کربلا

این کتاب نوشته دکتر عائشه بنت‌الشاطی، نویسنده مطرح مصری درباره حضرت زینب(س) است که آیت الله سید رضا صدر آن را ترجمه کرده است. قیمت این کتاب ۱۷۴ صفحه‌ای، ۸۵۰۰ تومان است که با تخفیف ۱۵درصد، ۷۲۲۵ تومان می‌شود.

بانوی کربلا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت توسط reCAPTCHA و گوگل محافظت می‌شود حریم خصوصی و شرایط استفاده از خدمات اعمال.