دوره غیرحضوری سیر مطالعاتی آثار امام صدر

ثبت نام برای سیر مطالعاتی زمستانی/ خوانش گفتارهای اقتصادی و دینی امام صدر

سیر مطالعاتی آثار و اندیشه امام موسی صدر در فصل زمستان با خوانش ۲ کتاب‌ «دین در جهان امروز» و «رهیافت های اقتصادی اسلام» برگزار می‌شود.
به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی مؤسسه فرهنگی تحقیقاتی امام موسی صدر، دوره‌‌های سیر مطالعاتی زمستانی با محوریت کتاب‌های «دین در جهان امروز» و «رهیافت های اقتصادی اسلام» و با حضور و راهنمایی دکتر عادل پیغامی و دکتر غلامرضا ذکیانی در اسفندماه امسال برگزار خواهد شد.
دوره جدید سیرمطالعاتی آثار و اندیشه امام موسی صدر به شکل کتاب محور از تابستان امسال آغاز شده و تاکنون دوره‌های سیر کتاب‌های «انسان آسمان»، «سفر شهادت»، «حدیث سحرگاهان» و «برای زندگی» برگزار شده است.
هزینه شرکت در این دوره‌ها که از ۷ اسفند ماه آغاز می شود، ۸۰۰۰۰ و ۱۰۰۰۰۰ تومان است و دانش‌آموختگان در پایان این دوره گواهی تکمیل دوره دریافت خواهند کرد.
جلسات دوره در محل مؤسسه واقع در تهران، میدان هفت تیر، بالاتر از مسجد الجواد، کوچه شهید عبدالکریم شریعتی، پلاک ۱۰ واحد ۲؛ تلفن: ۰۲۱۸۸۴۹۴۱۶۲ تشکیل می‌شود.
ثبت نام به صورت اینترنتی و از سایت فروش آنلاین مؤسسه است و علاقه‌مندان برای ثبت نام از طریق لینک ‌های زیر می‌توانند اقدام کنند:

سیر مطالعاتی کتاب دین در جهان امروز/ استاد راهنما: دکتر غلامرضا ذکیانی لینک ثبت نام 

سیر مطالعاتی کتاب رهیافت های اقتصادی اسلام/ استاد راهنما: دکتر پیغامیلینک ثبت نام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت توسط reCAPTCHA و گوگل محافظت می‌شود حریم خصوصی و شرایط استفاده از خدمات اعمال.