دوره غیرحضوری سیر مطالعاتی آثار امام صدر

ثبت نام برای سیر مطالعاتی گفتارهای تفسیری امام صدر

سیر مطالعاتی آثار و اندیشه امام موسی صدر با محوریت گفتارهای تفسیری ایشان در کتاب‌های «حدیث سحرگاهان» و «برای زندگی» برگزار می‌شود.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی مؤسسه فرهنگی تحقیقاتی امام موسی صدر، دوره‌‌های سیر مطالعاتی کتاب محور پاییزی با محوریت کتاب‌های «حدیث سحرگاهان» و «برای زندگی» و با حضور و راهنمایی دکتر عادل پیغامی و مهدی فرخیان در آبان و آذر ماه امسال برگزار خواهد شد.

دوره‌های سیر مطالعاتی که با هدف معرفی اندیشه‌ امام موسی صدر از سال ۱۳۹۱ آغاز و با استقبال طلاب، دانشجوها و طیف‌ها و گروه‌های مختلف سنی مواجه شده است، پیش از این به شکل دوره‌هایی در ۳ سطح، از آسان به مشکل و با طبقه‌بندی موضوعی، تنظیم شده بود.

اکنون دوره جدیدی از سیرمطالعاتی آثار و اندیشه امام موسی صدر به شکل کتاب محور در مؤسسه طراحی شده و تاکنون دوره‌های سیر کتاب‌های «انسان آسمان» و «سفر شهادت» برگزار شده است.
دوره‌‌های سیر مطالعاتی کتاب محور پاییزی به بررسی کتاب‌های «حدیث سحرگاهان» و «برای زندگی» اختصاص دارد که این کتاب‌ها شامل گفتارهای تفسیری امام موسی صدر است که در جلسات جنبش امل و سحرهای ماه رمضان در رادیو لبنان بیان شده است.
هزینه شرکت در این دوره‌ها ۳۰۰۰۰ و ۵۰۰۰۰ تومان است و دانش‌آموختگان در پایان این دوره گواهی تکمیل دوره دریافت خواهند کرد.
جلسات دوره در محل مؤسسه واقع در تهران، میدان هفت تیر، بالاتر از مسجد الجواد، کوچه شهید عبدالکریم شریعتی، پلاک ۱۰ واحد ۲؛ تلفن: ۰۲۱۸۸۴۹۴۱۶۲ تشکیل می‌شود.

ثبت نام به صورت اینترنتی و از سایت فروش آنلاین مؤسسه است و علاقه‌مندان برای ثبت نام از طریق لینک ‌های زیر می‌توانند اقدام کنند:

سیر مطالعاتی کتاب برای زندگی/ استاد راهنما: مهدی فرخیان لینک ثبت نام 

سیر مطالعاتی کتاب حدیث سحرگاهان/ استاد راهنما: دکتر پیغامیلینک ثبت نام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت توسط reCAPTCHA و گوگل محافظت می‌شود حریم خصوصی و شرایط استفاده از خدمات اعمال.