تخفیف ۲۰ درصدی بسته‌های کتاب به مناسبت چهارمین پویش کتابگردی

بسته‌های کتاب‌ انتشارات موسسه امام موسی صدر را به مناسبت چهارمین پویش کتابگردی، پنجشنبه دوم آذر  با بیست درصد تخفیف خریداری کنید.

چهارمین پویش کتابگردی که به پیشنهاد احمد مسجد جامعی هر سال در آخرین پنج‌شنبۀ هفتۀ کتاب برگزار می‌شد، امسال با یک هفته تاخیر در پنجشنبه دوم آذر برگزار می‌شود. انتشارات موسسه امام موسی صدر نیز که در هفته کتاب بسته‌های خود را با ۲۰ درصد تخفیف عرضه کرده بود، به مناسبت این روز تخفیف همه بسته‌ها را دوباره فعال می‌کند.

علاقه‌مندان برای استفاده از این فرصت تخفیف از صبح روز دوم آذرماه تا پایان شب فرصت دارند تا خریدهای خود را در فروشگاه اینترنتی انتشارات ثبت کنند و از این تخفیف بهره‌مند شوند.

 

عناوین بسته‌های تخفیف‌دار موسسه در این روز به شرح زیر است:

«در قلمرو اندیشه امام موسی صدر»، «آشنایی»، «مجموعه تفسیر»، «تفسیر برگزیده»، «اخلاق و تفسیر»، «محرم» و «صفر».

بنر بسته های ویژه

احمد مسجدجامعی در فراخوان کتابگردی امسال نوشته است:

در آستانه چهارمین دوره  کتابگردی هموطنانمان در غرب کشور داغدار عزیزان خود شده و خانمان خود را از دست داده‌اند. دل همه ایرانیان به یاد آنان می‌تپد و ما نیز شریک دردهای آنان هستیم. کتاب یکی از پایدارترین میراث‌های بشری و کتابخوانی یکی از مهمترین شاخص‌های توسعه است که در فرهنگ و سنت دینی ما نیز جایگاه قابل توجهی دارد.

به همین اعتبار نهادهای صنعت نشر نیز حائز اهمیت است و در میان این نهادها، کتابفروشی به عنوان آخرین حلقه صنعت نشر جایگاه ممتازتری دارد. بنابراین، تقدیر، پشتیبانی و حمایت از کتابفروشی، همزمان که کاری اخلاقی است، حمایت از توسعه کشور عزیزمان، ایران است.

یکی از موثرترین راه‌های پشتیبانی و حمایت از خدمتگزاران کتاب، حضور فعال و مردمی در کتابفروشی‌ها و خرید کتاب است. رونق کتاب‌فروشی‌ها به عنوان آخرین حلقه از زنجیرۀ صنعت نشر، به رونق کل نشر ایران منجر خواهد شد.

از سه سال پیش، کتابگردی در آخرین پنج‌شنبۀ هفتۀ کتاب، که روز کتاب‌فروشی نام گرفته، با استقبال مردم فهیم کشورمان، رو به‌رو شده است، امسال به دلیل همزمانی آخرین پنج شنبه هفته کتاب با ایام سوگواری، کتابگردی به هفته بعد موکول شد.

امسال نیز به سیاق سال‌های گذشته از مردم فرهیخته و شریف سراسر ایران دعوت می‌کنیم، به پویش کتابگردی پیوسته و روز پنج‌شنبه ٢ آذر با حضور پرشور گروه‌های دانش‌آموزی، دانشجویی، خانوادگی و … در کتابفروشی‌های سراسر کشور و مخصوصا کتابفروشی‌های کوچک  و خرید کتاب، به کتاب‌فروشان زحمت‌کش خسته نباشید بگویند و از دست‌اندرکاران، ناشران، نویسندگان، مترجمان و پدیدآورندگان کتاب ایران تقدیر کنند.

برای خرید اینترنتی بسته‌های پیشنهادی به نشانی زیر بروید:

بسته‌های تخفیف‌دار انتشارات موسسه امام موسی صدر به مناسبت هفته کتاب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت توسط reCAPTCHA و گوگل محافظت می‌شود حریم خصوصی و شرایط استفاده از خدمات اعمال.