نذری متفاوت از جنس کلمات

برای نذر کردن و نذری دادن به خصوص در روزهای ماه محرم به شیوه های دیگر هم فکر کنیم.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی موسسه فرهنگی تحقیقاتی امام موسی صدر، چند سالی است که نگاه و رویکرد متفاوتی به نذری دادن بین گروه های مختلف به خصوص جوان ها رواج پیدا کرده است. برخی از این شیوه نذری به نذر فرهنگی یاد می کنند که با شیوه رایج نذر مواد خوراکی متفاوت است و از نذر کردن وقت و مهارت و آموزش دادن تا نذر کتاب و تکثیر مفاهیم آموزنده را شامل می شود.

شاید در ایام محرم که روزهای شور و شعور حسینی است و بیشتر از همه اوقات سال مردم نذر می کنند، روی آوردن به این شکل نذری ها به خصوص نذر کتاب مناسبت بیشتری داشته باشد. اینکه در این ماه به افرادی که در هیئت های عزاداری امام حسین(ع) گرد هم می آیند کمک کنیم تا با کتاب های مفید منتشر شده درباره عاشورا اطلاعات و آگاهی بیشتری در این باره پیدا کنند.

موسسه امام موسی صدر نیز همانند سال گذشته که در چند نوبت پیشنهاد نذر کتاب داد و با استقبال مخاطبان روبرو شد، به مناسبت ماه محرم کتاب های کوچک عاشورایی خود را معرفی می کند. این کتاب ها در دهه اول محرم امسال نیز مورد استقبال مخاطبان برای خرید و نذرکردن واقع شدند.

◀️ حسین وارث انبیا
این کتاب دربردارنده یکی از سخنرانی‌های امام موسی صدر درباره قیام عاشورا است. کتاب ۳۲ صفحه دارد و با قیمت ۱۵۰۰ تومان عرضه شده است.

◀️ زینب شکوه شکیبایی
این کتاب کوچک دربردارنده دو سخنرانی امام موسی صدر درباره نقش حضرت زینب در قیام امام حسین است. کتاب ۳۸ صفحه دارد و با قیمت ۱۵۰۰ تومان عرضه شده است.

◀️ یاری زینب(س)
این جزوه کوچک شامل سخنرانی امام موسی صدر در باشگاه فرهنگی امام صادق(ع) لبنان درباره حضرت زینب(س) است. جزوه در ۲۳ صفحه و با قیمت ۱۰۰۰ تومان عرضه شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت توسط reCAPTCHA و گوگل محافظت می‌شود حریم خصوصی و شرایط استفاده از خدمات اعمال.