جایگاه تاریخ شفاهی در تبیین سیره و اندیشه‌ امام صدر

نشست ویژه‌ «جایگاه تاریخ شفاهی در حفظ و تبیین سیره و اندیشه‌ امام موسی صدر»به مناسبت هفته کتاب امام موسی صدر برگزار می‌شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی موسسه امام موسی صدر، نشست «جایگاه تاریخ شفاهی در حفظ و تبیین سیره و اندیشه‌ امام موسی صدر» به مناسبت نمایشگاه کتاب مشترک موسسه‌ شهر کتاب و موسسه‌ فرهنگی تحقیقاتی امام موسی صدر برگزار می‌شود.

هفته‌ کتاب امام موسی صدر از ۱۷ آبان آغاز شده و تا ۲۴ آبان ماه ادامه خواهد داشت و کتاب‌های انتشارات موسسه امام موسی صدر در تمامی فروشگاه‌های شهرکتاب سراسر ایران به فروش خواهد رسید.

به همین مناسبت و در افتتاح این برنامه‌ سراسری و کشوری، نشست ویژه‌ای روز سه‌شنبه ۱۸ آبان ساعت ۱۸ در شهر کتاب برگزار خواهد شد. این نشست ویژه به بررسی جایگاه تاریخ شفاهی در حفظ و تبیین سیره و اندیشه‌امام موسی صدر اختصاص دارد که با حضور رسول صدر عاملی، علی‌رضا کمری، مهدی فیروزان و جعفر گلشن روغنی و اصحاب هنر و اندیشه در مرکز فرهنگی شهر کتاب واقع در خیابان شهید بهشتی، خیابان شهید احمد قصیر (بخارست)، نبش کوچه‌ سوم برگزار می‌شود و ورود برای علاقه‌مندان آزاد است.

موسسه فرهنگی تحقیقاتی امام موسی صدر از چند سال گذشته طرح تاریخ شفاهی امام موسی صدر را با هدف ثبت و ضبط خاطرات نزدیکان و دوستان و همکاران و مرتبطان با ایشان در دستور کار قرار داده که نتیجه و حاصل آن، انتشار چند جلد کتاب در این حوزه شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت توسط reCAPTCHA و گوگل محافظت می‌شود حریم خصوصی و شرایط استفاده از خدمات اعمال.