مسابقهٔ گویندگی صدای تو

با محوریت کتاب انسان آسمان برگزار می‌شود
مسابقهٔ گویندگی صدای تو

به گزارش مؤسسهٔ فرهنگی تحقیقاتی امام موسی صدر به گزارش صبا خبر، همزمان با برگزاری جشنواره «یخ در بهشت» سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران، دومین فصل از مسابقه گویندگی «صدای تو» به همت فرهنگسرای اشراق برگزار می‌شود. این مسابقه با محوریت کتاب «انسان آسمان»، اثری از امام موسی صدر دربارهٔ امیرالمؤمنین است و به مناسبت عید غدیر و آغاز ولایت امام علی(ع) برگزار می‌شود.
«انسان آسمان» مجموعه‌ای از سخنرانی‌ها و نوشته‌های امام موسی صدر درباره امیرالمومنین، امام علی(ع) است. او در این کتاب نگاهی ویژه به مسایل مختلفی همچون زندگی و شهادت امام علی، واقعه غدیر، مفهوم ولایت و … دارد. این اثر، ششمین کتاب از مجموعه «در قلمرو اندیشه امام موسی صدر» و دربرگیرندهٔ مباحث بیان شده از سوی این عالم درباره امیرالمومنین است. احمد ناظم مترجم این کتاب است و این کتاب از سوی انتشارات امام موسی صدر روانه بازار نشر شده است.
گفتنی است فصل اول مسابقه گویندگی صدای تو با محوریت کتاب «همه چیز روبه راه است» نوشتهٔ شهاد زمانی در فرهنگسرای اشراق برگزار شد و طی آن تعدادی از نوجوانان برگزیده معرفی شدند. فصل دوم این مسابقه نیز ویژه نوجوانان ۱۲ تا ۱۶ ساله برگزار می‌شود.
براساس این گزارش فصل جدید از مسابقهٔ گویندگی «صدای تو» روز سه شنبه ۱۳ تیرماه ساعت ۱۷ در فرهنگسرای اشراق برگزار می‌شود. از نوجوانان علاقه‌مند به گویندگی دعوت می‌شود تا در این رویداد هنری شرکت کنند. داوران این مسابقه گویندگی، شهاد زمانی، کامیار توانا و محمدرضا رجبی هستند.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت توسط reCAPTCHA و گوگل محافظت می‌شود حریم خصوصی و شرایط استفاده از خدمات اعمال.